banner14

Yıldırım Demirören TFF'den istifa etti!

Bir süredir istifası konuşulan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören görevinden istifa etti.

Yıldırım Demirören TFF'den istifa etti!
banner50

Şenol Güneş'in Milli Takım'la anlaşmasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören istifa etti. Başkan Demirören "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevimi bırakıyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

İşte Yıldırım Demirören'in istifa açıklaması

"26 Şubat 2012'den beri sürdürmekte olduğum Türkiye Futbol Federasyon Başkanlığı'ndan İDDAA, Misli.com'un Demirören Holding bünyesine katılımından ve sözleşmelerin devri yasal olarak tamamlandığından dolayı görevimden istifa ediyorum. 

Bugüne kadar şerefle ve gururla taşıdığım bu milli görevi Türkiye ve Dünya kamuoyunda tartışmalara mahal bırakmamak ve gölge düşürmemek gerekçesi ile bu kararı almış bulunmaktayım. 

Yedi yıl boyunca Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevimde başta Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a desteklerinden ve güveninden dolayı teşekkür ediyorum. 

Ve birlikte çalıştığımız tüm Spor Bakanları'na, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, Kurullarda görev yapan tüm başkan ve üye arkadaşlarıma, Milli Takım Teknik Direktörleri ve oyuncularına, bu yolda desteğini esirgemeyen tüm Kulüp Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, Spor Camiasına, medyamıza çok teşekkür ediyorum. 

Kamuoyuna en derin saygı ve sevgilerimle arz ediyorum."

Haziran'da yapılacak seçimlere kadar TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Güreli başkanlığa vekalet edecek.

banner51
Anahtar Kelimeler:
TFFYıldırım Demirören

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43