banner14

Ersun Yanal: Oyuncularımızı gözden geçireceğiz

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal 1-1'lik Bursaspor mücadelesini değerlendirdi. İlk yarıda iyi oynadıklarını ikinci yarıda ise Bursaspor'un baskısını kıramadıklarını belirten Yanal, "Oyuncularımızı gözden geçirip bize en uygun organizasyonu bulmak zorundayız." dedi ve takıma adeta sert bir mesaj gönderdi.

Ersun Yanal: Oyuncularımızı gözden geçireceğiz
banner50

Ersun Yanal'ın maç sonu yayıncı kuruluşa değerlendirmeleri şu şekilde: 

"Baskının altında kaldık"

İki bölümü var bu maçın bizim için. İlk bölümde topu kontrol ettik, ikinci bölümde ise baskı yedik ve bu baskıdan topu kontrole derek çıkamadık. Bu baskının altında kaldık. Bunu yapabilecek kalitedeyiz. 

"Oyuncularımızı gözden geçireceğiz"

Bunu düzeltmek için oyuncularımızı gözden geçirip bize en uygun organizasyonu bulmak zorundayız. Hareketleriyle, darbelerle sert bir maç. Bugün de Trabzon maçında daVAR çok tartışıldı. Bundan sonra da tartışılacaktır. Anladığım kadarıyla çelişkili kararlar var. Umarım bu çelişkilerin olmadığı bir VAR sistemi olur. Bugün oynadığımız oyun dışında hiçbir şeye sığınmadan dik duracağız. Bursaspor'un bize yaptığı baskı için çözümü biz üreteceğiz ama sağlıklı kararlar verilmesi gerekiyor. 

"Transfer konuşma zamanı değil"

Konumuz şu anda transfer değil. Oynadığımız oyun. Performans dışında bir şey konuşmak istemiyorum. Performansımızı 90 dakikaya yayamadığınız zaman kalenizde bu tür tehlikeler oluşuyor.  

banner51
Anahtar Kelimeler:
FENERBAHÇEErsun Yanal

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43