banner14
banner53

Fenerbahçe büyük umutlarla ve ŞAMPİYONLUK hedefiyle başladığı yeni sezona iyi başlayamadı. Takımın Rizespor ve Hatayspor karşısındaki tutuk, isteksiz ve hazır olmayan görüntüsü gözlerden kaçmadı. Elbette birçok takım hazır durumda değil ancak Fenerbahçe en az hazır olmayan takım görüntüsü verdi.

Başkan Ali Koç futbol için çok büyük bütçe ayırarak transfer sorumlularının her istediği futbolcuyu almaları için yetki verdi. Bir kulüp başkanı bundan başka ne yapabilir?. Eğer ki sezon sonunda yine şampiyonluk gelmez ise bunun sorumlusu Ali Koç olmaz.

Takıma yeni Katılan futbolcuların henüz uyum sürecini ve takım oyununu oynayamadığı net olarak gözükmektedir. Yapılan yeni transferler doğru söylemek gerekirse ses getirebilecek kalitede asla değiller. Özellikle golcü transferinin ve 10 numara pozisyonunda oynayacak 2 çok kalite isim alınmaz ise bu futbolcular ile Şampiyonluk hayal olur. Teknik ekibin ve Belözoğlu’nun bu iki pozisyon için çok daha dikkatli transferler yapması zorunludur.

Bu hafta sonu Galatasaray derbisi var, bu karşılaşmalar 3 neticeye de açık olmasına rağmen Galatasaray çok daha fazla şanslı gözükmektedir. İki haftalık süreçte en hazır takımların başında Galatasaray takımı gelmektedir. Maçın skorunu gerçekten merakla bekliyoruz.

FETÖ’cü hainler belli! Temizlik başlamalı!

Rıdvan Dilmen çok önemli açıklamalar yaparak Türk Futbolunun için de bulunduğu utanç tablosunu bir bir açıkladı. Ben çok detaya girmek istemiyorum. Dilmen’in dediği gibi devletin ilgili makamları futbolun içinde aktif olarak görev yapan, medya, spor yazarları ve sosyal medya hesaplarını ( hepimiz dâhil ) geriye giderek acilen gözden geçirerek bu vatan haini kurumları, kişileri hemen ortaya çıkarmalıdır. Ben yıllardır söylüyorum kimse anlamak istemiyor. FETÖ oluşumu Fenerbahçe için de hala devam etmektedir. Resmi olarak kulübün olmamasına rağmen kulübün içinde olması ve bazı haddini aşan açıklamalar yapması akıllarımıza hiç istemediğimiz sorular getirmektedir. Ben Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’dan, Sayın Soylu’dan ve MİT’ten futbolun FETÖ’cü oluşumları için bir temizlik operasyonu başlatmalarını rica ediyorum. Eğer ki bu vatan haini medya hesaplarına ve bunlara maddi destek veren Vatan haini isimlere bu savaş açılmaz ise çok değil bir, iki yıl içinde daha ağır sonuçlarının olacağını göreceğiz. Darbeden hemen önce 2013 yılında dönemin valisi Hüseyin Avni Mutlu ile haftada 3 kez valilik binasında bir araya gelen sözde Fenerbahçe camiasının yüz karası bir hesap neden araştırılmıyor? Bu hain oluşuma kim maddi imkân veriyor ve bu hain ve bölücü hesabı kimler yönetiyor? Darbenin olduğu gece sosyal medya hesaplarından attıkları hain mesajları neden görmezden geliyor? Gezi olaylarında futbolseverleri ‘Ağaç’ bahanesi ile Devletimize karşı, Recep Tayyip Erdoğan’a karşı kışkırtan ve hatta Dolmabahçe’de ki çalışma ofisine kalabalık bir şekilde yürüyerek linç etme hedefi ile gittiğini, son anda polisin dikkatli tavrı nedeniyle önlendiğini neden Devlet birimlerimiz anlayamıyor? Darbe kalkışması hedefine ulaşmayınca yeniden Vatansever maskelerini yüzlerine geçirerek hain çalışmalarına devam ettiklerini neden çözemiyor? Devletimizden bu FETÖ’cü hainleri bir an evvel Türk adaletinin önüne çıkarmasını bekliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43