banner14
banner53

Günler geçmiyor ki bir olay olmasın, kavga olmasın, tartışma olmasın. Ben işim gereği sadece futbol konuşmak isterim. Futbola müdahele eden güçler sebebiyle futbol konuşamıyoruz.

Fenerbahçe camiası, ayrıcalık istemez, adalet ister. Son iki haftadır başımıza gelenler artık bardağı taşırdı. Açık açık “Biz sizi şampiyon yapmayacağız.” desinler, biz de ligden çekilelim. 

Geçen hafta Trabzonspor maçında 1 golü vermeyen, 1 penaltıyı vermeyen, Trabzonspor’a kart çıkarmayan zihniyetin devamı bu hafta “SELFİECİ ÜMİT” ile geldi. 

İnsanlar artık futboldan soğudu, ligin marka değeri düşüyor, buna bir çözüm bulunması gerekiyor. Yoksa öteki taktirde, 25 milyon Fenerbahçe’li sokağa dökülecek, aynı şekilde 3 Temmuz ruhuyla...

Artık hiçbir şekilde sahanın içinde kalamıyoruz, sürekli hakemleri konuşuyoruz, ne olacak futbolumuzun hali? Fenerbahçe’ye yapılan haksızlıkların sonu ne zaman gelecek?

Aslında her şey çok açık ve net, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u yıldırmaya çalışıyorlar, başkanı istifaya zorluyorlar. Bu zihniyete karşı mücadele ediyoruz biz, istedikleri olmayacak, başkanımız da hocamız da görevinin başında kalacak. Biz her şeye rağmen şampiyon olacağız ve tarih bu şampiyonluğu çok farklı bir yere yazacak.

Bir takım düşünün,

Ülkeye darbe yapmaya çalışanlara karşı dimdik durdu, başkanı hapse girdi.

Şampiyonluğun en büyük adayıyken takım otobüsü kurşulandı.

Devre arası transfer döneminde Fenerbahçe güçlenmesin diye transfer yaptırmadılar.

Ne 3 Temmuz yıkabildi, ne 4 Nisan...

Unutmayın,

Bütün bunlara rağmen, BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43