TÜRKİYE’NİN EN YİĞİT “TEK” BAŞKANI..

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Sayın Ali Koç yaptığı tüm basın toplantılarında ve sohbetlerinde her zaman ‘HAİN OLUŞUM FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ’ yerden yere vuran açıklamalarına tam yol devam ediyor. Başkan Sayın Ali Koç ülkemizi, devletimizi ve milletimizi avucunun içine almak ve yönetmek için FETÖ’nün yapmak istediği ancak yapamadığı hain kumpas ve darbe girişimini, ağır ve şiddetli sözleri ile her ortamda yerlere vuran ‘TEK KULÜP BAŞKANI’ özelliği ile hepimizin ayakta alkışını sonuna kadar hak ediyor.

Sayın Ali Koç’un adı geçen terör örgütüne sarf ettiği sözlerinin tek bir kelimesini şu zamana kadar duymadığımız belli siyasi isimlere, diğer kulüp başkan ve yöneticilerine adeta “VATAN VE DEVLET SAVUNMASI” nasıl yapılır dersi veriyor.

ÖRNEK BAŞKAN: ALİ KOÇ..

Başkan Sayın Koç FETÖ terör örgütü hakkında ki düşünce ve söylemlerini her geçen gün daha da ileri götürerek hız kesmezken, birçok siyasi ismin, kulüp başkan ve yöneticinin anlaşılır olmayan ve kabul edilemez sessizliği ise kendilerinin bu konuda ki “VATAN VE MİLLET” sevgisine, bağlılığına asla yakışmayan bir durum ortaya çıkarıyor. Adeta sessizliğe gömülen sözde “vatansever” bu şahıslar Fenerbahçe başkanı Sayın Ali Koç’u örnek almalıdırlar.

SADECE SÖZDE BÜYÜKSÜNÜZ!..

Söze gelince biz büyük partiyiz, biz büyük siyasetçiyiz, biz büyük vatanseveriz, biz büyük kulübüz, biz büyük başkanlarız demesini iyi beceren bu sessiz şahıslar bu tutum ve cesaretsizlikleri ile tarihe bir kara leke olarak geçmişlerdir ve geçeceklerdir. Tarafımızdan da bundan böyle hak ettikleri derecede sevgimizi ve davranışlarımızı sonuna kadar göreceklerdir.

ÖRNEK KULÜP FENERBAHÇE..

Başkan Sayın Ali Koç 'TERÖR OLUŞUMU VATANSIZ FETÖ' ile mücadele bayrağını, eski başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve ekibinden devralarak kararlığını ve dik duruşunu kendi üslup ve cesareti ile devam ettirmektedir.

FENERBAHÇE SK VATAN, DEVLET, BAYRAK söz konusu olan her yerde ve her koşulda örnek bir kulüp olmaya; kendisine yakışan bir tavır ve kararlılıkla yürümektedir. Fenerbahçe SK için "VATAN VE BAYRAK" kırmızı çizgidir.

Başkan Sayın Ali Koç Türkiye’de buluna tüm kulüp başkanı ve yöneticiler içinde “TEK” sağlam, kararlı ve yiğit bir başkan olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Tüm söylemlerinde “Her zaman devletimizin, liderimizin yanında olacağız” sözleri ile de taraflı tarafsız tüm 'TÜRKİYE SEVDALILARININ' gözünde baş tacı olmuştur.

Başkanımızın bu çok anlamlı ve yiğit tutumunu şahsım ve 'TÜM VATANEVLATLARI' ve 'ŞEHİT AİLELERİMİZ' adına ayakta alkışlıyorum. VAR OLASIN ALİ BAŞKAN…

Nurdoğdu Bayraktaroğlu

12numara Genel Yayın Yönetmeni

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43