MELİS YILMAZ: ''SPONSORLUKLAR VE TRANSFERLER BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN GÖSTERGESİ''

Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başarılı voleybolcularımızdan Melis Yılmaz ve Sıla Çalışkan, İmtiyaz Sahibimiz Talha Yazgan'a açıklamalarda bulundu.

MELİS YILMAZ: ''SPONSORLUKLAR VE TRANSFERLER BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN GÖSTERGESİ''
banner50

Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta ile bir araya geldik..

Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta basın mensuplarıyla bir araya geldi..

Fenerbahçe Opet Kadın ve Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımlarımız, 2019-20 sezonu öncesinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde gerçekleştirilen Medya Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ev sahipliğini, takımlarımızın forma sponsoru Bilcee’nin yaptığı organizasyona; Başkanımız Ali Koç,  Yönetim Kurulu Üyelerimizden Simla Türker Bayazıt ve İlker Dinçay, Bilcee Group Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Bayram Bilce, Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımızın tüm sporcuları ile antrenörlerimiz Zoran Terzic ve Mariusz Sordyl katıldı. İmtiyaz Sahibimiz Talha Yazgan'ın ve Spor Müdürümüz Bilal Işık'ın da katılım gösterdiği organizasyonda voleybolcularımız bu sene ki hedeflerini ve düşüncelerini 12 Numara'ya anlattı.

MELİS YILMAZ: ''SPONSORLUKLAR VE TRANSFERLER BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜN GÖSTERGESİ''

Başarılı Voleybolcumuz Melis Yılmaz 12 Numara'ya yaptığı açıklamada, ''Geçen sezon önemli başarılara imza atıldı. Bu sezon yapılan sponsorluklar ve transferlerle de Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bir kez daha anladık. Yeni sezonda da taraftarlarımızın da desteğiyle daha Piabet büyük başarılara imza atacağız'' dedi.

                                                                                                               

            

Başarılı voleybolcumuz Sıla Çalışkan'da bu sezon daha güçlü ve daha mücadeleci bir takım olduklarını ve hep baraber önemli başarılara imza atmak istediklerini belirtti.

                                                                                                   

Tesislerimizde gerçekleştirilen medya günü, takımlarımız için hazırlanan özel bölümlerdeki toplu takım fotoğrafı çekimleri ile başladı, medya kuruluşlarının oyuncularımızla yaptığı bireysel röportajlar ile devam etti. Başkanımız Ali Koç da sporcularımızla yakından ilgilendi ve toplu takım fotoğraflarında yer aldı.

Röportajların Tamamı Youtube Kanalımız 12NUMARATV de

www.youtube.com/12numaratv 

banner51

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner42

banner43